Український фільм «Мої думки тихі» отримав нагороду на фестивалі у США

Український фільм «Мої думки тихі» отримав нагороду на фестивалі у США

Українську трагікомедію «Мої думки тихі» / My Thoughts Are Silent Антоніо Лукіча назвали найкращим міжнародним ігровим фільмом на фестивалі 2020 Santa Monica Film Festival у Санта-Моніці, США. Про це повідомляється на офіційній сторінці стрічки у Фейсбук.

«Кращий міжнародний ігровий фільм на кінофестивалі в Санта-Моніці!», – йдеться у дописі.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

Варто додати, що міжнародний кінофорум Santa Monica Film Festival – це прем’єрний показ американського та міжнародного незалежного кіно, який щорічно проводиться у Санта-Моніці, округ Лос-Анджелес, штат Каліфорнія, США. На ньому демонструють нові, інноваційні та привабливі фільми.

Варто нагадати, що фільм «Мої думки тихі» вийшов в український прокат 16 січня 2020 року. У стрічці, знятій в жанрах комедії та драми, підіймається вічна проблема батьків та дітей. За сюжетом, молодий звукорежисер і невдаха Вадим вирушає на Закарпаття записувати звуки українських тварин. У подорож разом з хлопцем їде також його матір-таксистка, навчаючи сина життя та постійно створюючи цим проблеми й комічні ситуації. Головні ролі у фільмі зіграли Ірма Вітовська та Андрій Лідаговський.

This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.