UA Diaspora у США вітає всіх читачів

Дорогі українці, сьогодні ми об”єднуємось для того, щоб відсвяткувати разом 25-ий День Народження нашої неньки! Символічно, у цей день ми запускаємо новий україномовний сайт, в якому оперативно, екслюзивно , легко та доступно розповідатимемо про найважливіші події, які відбуваються  у США.

 

За океаном нас сотні тисяч і ми усі, як один, вболіваємо за мир, добробут і Незалежність своєї Батьківщини.  Тут ми не лише вчимося, працюємо та виховуємо дітей, але й бережемо найголовніше – мову та культуру, адже це наша спадщина, яку ми плекаємо та розвиваємо.  У нас є мета – створити літопис української імміграції, в якому кожен із нас розповідатиме  свою історію успіху.  Повірте, нам є чим гордитись!

 

 UA Diasporaom  – це не просто сайт новин, це платформа, де кожен читач, незалежно від місця проживання, знайде свою улюблену рубрику. Упевнені, вам сподобаються наші ексклюзиви, відео-публікації та яскраві фоторепортажі.  Приєднуйтесь до нас, аналізуйте, читайте та допомагайте один одному, адже сила у єдності! Творімо історію разом!

                                                                       Ukraine-Flag-Free-Download-PNG

Редколегія сайту