Увага! Офіційна інформація посольства США про “Грін Кард 2018”

Розпочато лотерею “Грін Кард 2018”, яка проводиться урядом США і дає право переможцям на імміграцію до Америки, пише http://ukrainian.voanews.com/

“Заявки на участь у розіграші ДВ-2018 потрібно подати у електронному вигляді на www.dvlottery.state.gov у період з 12:00 за Східним літнім часом (GMT-4)4 жовтня 2016 року  до 12:00 за Східним стандартним часом (GMT-5) 7 листопада 2016 року “, – йдеться на сайті посольства США в Україні.

“Щоб не стати жертвою шахраїв, я закликаю вас користуватись лише офіційними джерелами інформації. Пам’ятайте – лотерея є безкоштовною. Ви можете самстійно зареєструватись у програмі, і за це не потрібно платити гроші,” – заявив генеральний консул СЩА в Україні Вільям Дж. Бістранські у спеціальному відео-зверненні, присвяченому старту лотереї.

Дипломат також закликав усіх зацікавлених переглянути спеціальне відео, яке у посольстві США підготували, щоб роз’яснити, як брати участь у лотереї Green Card.

Додтакову інформацію з приводу подання заяки на участь у лотереї  також можна знайти на сайті дипломатичного посольства США в Україні.

Варто знати, що 7 жовтня з 15:00 – 16:30 посольство США проводить у Twitter чат, де можна задати запитання з приводу лотереї Greed Card. Щоб ваше запитання було розглянуто додайте до тексту хештег

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *