Американська студентка продає позитивні тести на вагітність для того, щоб оплатити навчання у коледжі

Винахідлива студентка з американського штату Флорида торгує позитивними тестами на вагітність, щоб оплатити навчання в коледжі, повідомляє Huffington Post.

Дівчина рекламує свої послуги на сайті оголошень Craigslist. Один тест з двома смужками коштує 25 доларів. Для клієнтів, які їдуть за покупкою більше, як 60 миль, надається знижка. Так, два тести вони можуть придбати за 35 доларів. У своєму оголошенні дівчина підкреслює: “Мене абсолютно не хвилює чи будете ви використовувати цей тест для розіграшу, чи для шантажу директора, з яким у вас роман”.

Видання пише, що дівчина знаходиться на третьому місяці вагітності і торгівля тестами приносить їй близько 200 доларів на день. Студентка зізналась, що ці кошти допомагають їй оплачувати навчання у коледжі. Цікаво, що юрист у торгівлі позитивними тестами на вагітність нічого поганого не бачить. Проте, якщо покупці їх використовують для обману, то вони  можуть бути звинувачені у шахрайстві.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *