Джордж Майкл був таємним філантропом

Після звістки про смерть британського співака Джорджа Майкла, користувачі соціальних мереж почали ділитися історіями про те, як він допоміг їм. З’ясувалося, що співак протягом багатьох років таємно підтримував благодійні організації та звичайних людей в біді, передає The Telegraph.

Представниця британської благодійної організації Terrence Higgins Trust, що займається підтримкою людей з ВІЛ та СНІД, Джейн Баррон розповіла, що Майкл протягом багатьох років особисто жертвував їм кошти. Також, за словами Естер Ранцен, засновниці і президента гарячої лінії підтримки дітей Childline, Джордж Майкл з 1996 року перераховував всі доходи від пісні “Jesus To A Child” на благодійність. За її підрахунками, за ці роки співак передав їм мільйони, що дозволили врятувати сотні тисяч дітей.

А після того, як у 1997 році мати Джорджа Майкла померла від раку, він дав благодійний концерт в Лондоні для медсестер, які дбали про неї.  Також, чоловік підтримував фонд Macmillan Cancer Support, що допомагає хворим на рак.

Після смерті співака чимало людей за допомогою соцмереж почали розповідати свої історії про те, як їм допоміг Джордж Майкл. З’ясувалося, що він перераховував тисячі фунтів людям в складних життєвих ситуаціях. Приміром, телеведучий Річард Осман розповів, як в його програмі Deal or No Deal жінка розповіла, що мріє про дитину, але не може дозволити собі ЕКО-лікування. Наступного дня Джордж Майкл таємно подзвонив їй та перевів потрібну суму – 15 тисяч фунтів. Актриса Емілін Мондо  зізналась, що Майкл відвідував з нею притулок для безпритульних, але просив про це нікому не розповідати.

Нагадаємо, що британський співак Джордж Майкл помер 25 грудня на 54-му році життя. Як повідомив його менеджер, причиною смерті стала серцева недостатність.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *