21 Травня, 2024

Американський телеканал оприлюднив рейтинг президентів США

У рейтингу найкращих президентів США , який опублікував американський кабельний телеканал C-Span, перше місце посів 16-й президент США Авраам Лінкольн, друге і третє місця дісталися, відповідно, Джорджу Вашингтону і Франкліну Рузвельту.

Снимок экрана 2017-02-18 в 07.24.00.png

Попередній глава американської адміністрації Барак Обама зайняв в цьому списку лише 12-й рядок, проте отримав вищий ранг за заслуги в галузі економічного регулювання: в цьому окремому переліку він виявився на восьмій сходинці. При цьому, за оцінкою фахівців, Обама найгірше проявив себе у взаємодії з Конгресом. Набагато гірші показники у Джорджа Буша – молодшого, який зайняв в підсумковому рейтингу 33-тє місце, найгірше проявивши себе в питаннях зовнішньої політики. Цікаво, що Білл Клінтон посів 15 місце, а останнє місце посів Джеймс Б’юкенен.

Цікаво, що у складанні своєрідного “хіт-параду американських лідерів” взяли участь політичні оглядачі, експерти та історики.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *