Трамп підписав новий міграційний указ

Президент США Дональд Трамп підписав новий закон про тимчасову заборону на в’їзд до країни громадян низки мусульманських країн. Новий указ передбачає 90-денну заборону на в’їзд до США громадян шести країн: Ірану, Лівії, Сомалі, Судану, Сирії та Ємену, повідомляє СNN.

Варто зазначити, що заборона не торкнеться тих, у кого є діюча віза, видана до 27 січня, або вид на проживання в США. Від попереднього указу, припиненого судом, новий документ відрізняється головним чином відсутністю в списку країн Іраку.

Крім того, документом на 120 днів призупиняється програма прийому біженців — однак ця міра не поширюється на тих, кого вже прийняли або зобов’язалися прийняти і призначили час прибуття на американську територію. У новій редакції антиміграційного указу також немає положень, що дають пріоритет для біженців-християн з мусульманських країн. До речі, документ набирає чинності 16 березня.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *