Стінг виконає гімн України

Відомий британський музикант Стінг на стадіоні “Вемблі” в Лондоні виконає “Ще не вмерла Україна”. Це станеться 29 квітня перед початком бою Ентоні Джошуа та Володимира Кличко, пише Elle.Ua.

Заспівати гімн України було особистим бажанням співака, оскільки він давvladimir-klichko-zadumalsya-o-zavershenii-sportivnoy-karery_841ній фанат українського боксера. Окрім того, він є почесним членом офіційного фан-клубу братів Кличків. Стінг стежить за їхньою кар’єрою впродовж 15 років. Можливо, у Лондоні на стадіоні Вемблі у дуеті зі Стінгом заспіває і дружина Віталія Кличка Наталя. Як відомо, кілька років тому вона розпочала сольну кар’єру і вже кілька разів виходила на сцену перед поєдинками Віталія та Володимира. Подейкують, що вчити текст гімну зі Стінгом буде саме вона. Нагадаємо, раніше гімн України перед поєдинками Кличків виконували переможниці «Євробачення». У березні 2007 року у Мангеймі його виконувала Руслана, а у жовтні 2013 року в Москві – Джамала.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *