Трамп пообіцяв знизити податки

Президент США анонсував запуск податкової реформи, в рамках якої він планує “суттєво урізати збори”, про це повідомляє Associated Press.

Глава держави не став розкривати подробиць майбутньої реформи, зазначивши лише, що зниження податків буде більш істотним, ніж будь-коли. Також, Трамп повідомив, що пакет змін до податкового кодексу, які стосуватимуться підприємств та приватних осіб,  буде оприлюднений на наступному тижні. Ця подія буде приурочена до 100-го дня його правління.

В свою чергу, міністр фінансів США Стівен Мнучін повідомив, що податкова реформа є пріоритетним завданням для Трампа. Так, президент розраховує стимулювати економічне зростання в країні і вже зробив деякі кроки в цьому напрямку – в п’ятницю, під час свого першого візиту до Мінфіну, Трамп підписав “Указ про скорочення тягаря податкового регулювання”. Цей закон дозволяє переглянути деякі положення фінансового законодавства, прийнятого його попередником. Цей захід дасть велику свободу фірмам, які шукають притулку за кордоном і дозволить людям економити час на заповнення податкових декларацій.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *