Одразу дві українки зіграють у голлівудському фільмі

Українка Іванна Сахно підписала контракт зі студією Lionsgate і приєдналась до команди акторів. що працюють над стрічкою “Шпигун, який мене кинув”. Окрім не у фільмі одну з ролей отримала уродженка України Міла Куніс, повідомляє UA Post.

Відомо, що 19-річна Іванна Сахно зіграє Надю, успішну модель і кілера, якій доручено знищити головних героїнь, однією з яких є Міла Куніс. «Шпигун, який мене кинув» розповість про двох найкращих подруг, які випадково виявляються залученими в міжнародну змову, коли одна з них дізнається, що хлопець, який її кинув, насправді є шпигуном.

Авторами сценарію комедії є Сузанна Фогель і Девід Ісерсон, який працював над серіалами «Нова» і «Містер Робот». Її режисером буде Фогель. Продюсує «Шпигуна, який мене кинув» Брайан Грейзер, володар «Оскара» за «Ігри розуму». Цікаво, що фільм планується зняти цього літа. Після цього Сахно буде зніматися в сиквелі легендарного фільму «Тихоокеанський рубіж: повстання» з Джоном Бойегою, Скоттом Іствудом, Цзінь Тянем, Сайлен Спалені та Адрією Арджой.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *