Рідні сестри знайшли одне одного завдяки коронавірусу

Рідні сестри знайшли одне одного завдяки коронавірусу

Рідні сестри, які не бачили одне одного 53 роки, возз’єдналися завдяки коронавірусу в американському штаті Небраска. Про це повідомляє CNN.

У травні 73-річна Доріс Кріппо (Doris Crippen) заразилася короновірусною інфекцією. Спочатку вона думала, що це просто застуда, однак її організм дуже ослаб. Кілька днів по тому вона впала і зламала руку. Її відвезли в лікарню – там і з’ясувалося, що у жінки коронавірус, і їй довелося провести в лікарні майже 30 днів.

Після цього Доріс звернулася в реабілітаційний центр в місті Фремонт. Саме там вона зустрілася з 53-річною Бев Боро (Bev Boro). Згодом виявилось, що ця жінка – це її сестра. Та працювала в реабілітаційному центрі довше 20 років. Боро розповіла, що здогадалася про те, хто така Кріппо, як тільки побачила її прізвище в списках. У сестер загальний батько і різні матері: Кріппо виховувала рідна, а Боро удочерили.

«Це було боже благословення, тому що, якби мене не відправили (в реабілітаційний центр), то я ніколи б не знайшла сестру», – розповіла Кріппо. При цьому у жінок є й інші брати і сестри, Боро вже знайшла більшість з них. Тепер сім’я нарешті воз’єдналася.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *