Українець в Британії хоче позмагатись із Ілоном Маском

Українець в Британії хоче позмагатись із Ілоном Маском

Українець в Британії створив космічну компанію-конкурента для Ілона Маска
Українець Володимир Левікін заснував у Великобританії компанію Skyrora, яка повинна скласти конкуренцію космічної корпорації Ілона Маска SpaceX. Про це пише The Telegraph.

“Наша амбіція – стати британською SpaceX. Не стільки в плані запуску космічних апаратів, а більш як фактор натхнення для населення Британії”, – зазначив Левікін. Цікаво, що інженери Skyrora вже провели наземні випробування космічної ракети, чого не було в Британії останні півстоліття.

Колишній студент Запорізького національного технічного університету Левікін, має намір у наступні кілька років збільшити штат компанії в десять разів – до 300 осіб і почати масове виробництво космічних ракет.

Українець пояснив, що Skyrora сконцентрується на технології поширення зв’язку через супутники. Для запуску супутників буде використаний інший клас ракет, які набагато менше, ніж у SpaceX. “Тому ми можемо запуститися практично з будь-якого місця, яке вам потрібно, і вивести ваш супутник на точну локацію на орбіті”, – сказав Левікін.

Першу ракету планується запустити на орбіту в 2023 році, вже до 2026 року Skyrora планує здійснювати 16 запусків на рік.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *