Цьогорічний Форум української молоді діаспори відкладається через пандемію

Цьогорічний Форум української молоді діаспори відкладається через пандемію

через епідеміологічну ситуацію, яка склалася у світі та Україні на тлі поширення коронавірусу COVID-19, цьогорічний Форум української молоді діаспори (ФУМД) вирішено було відкласти. Відповідне рішення опублікували на сайті Світового Конгресу українських молодіжних організації (СКУМО).

“Шановні друзі та колеги!Беручи до уваги епідеміологічну ситуацію яка склалася у світі та Україні, було прийнято рішення не проводити цього року Форум української молоді діаспори (ФУМД). Головним мотивом цього рішення була безпека та здоров’я учасників,” – йдеться у повідомленні.

Нової дати проведення заходу організатори поки що не назвали. Зазначається, що цього року річні збори СКУМО пройдуть у форматі онлайн конференції 26 вересня. “Зарошуються організації які є повноправними та асоційованими членами СКУМО», – додають організатори. Підтвердження участі представників організації просять надсилати на адресу [email protected].

Нагадаємо, що Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. Створений 2013 року на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р. і координувала роботу українського діаспорного молодіжного руху. Діяльність СКУМО поширюється, на країни, де діють українські молодіжні організації та організована українська громада і в Україні. Від 2013 року СКУМО є членом Світового Конґресу Українців.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *