Народна артистка України випустила спільний трек із репером Snoop Dogg (Відео)

Народна артистка України випустила спільний трек із репером Snoop Dogg (Відео)

Народна артистка України Тіна Кароль випустила спільний трек із Snoop Dogg  та R&B-виконавцем Luca Dayz. Прем’єра вже відбулась на всіх стрімінгових платформах світу.

“Я багато працювала над тим, щоб артист з України міг бути конкурентно спроможним на цьому ринку. Не тільки в нашій країні. Підписала цей контракт, працювала над альбомом, пройшло багато часу, перш ніж перші кроки цієї роботи стали суспільно відомі”, – розповіла ЗМІ Тіна Кароль.

Артистка запевняє, що співпраця зі Snoop Dogg вийшла досить спонтанною. Одного разу їй подзвонив представник американського лейбла і сказав, що у неї буде колаборація з репером. “Це був перший шок! А потім мені кажуть: у тебе є всього година, щоб записати свій шматок в треку! Ще один шок! Всього лише година!”, – згадала Тіна.

Кароль додала, що кліп на пісню знімати не стали через пандемію. Натомість випустили лірик-відео. “Коли спілкувалися про кліп, ми зрозуміли, що імена всім відомі, всі можуть зайти на наші сторінки в соціальних мережах і ознайомитися з творчістю. Під час пандемії кривлятися в Skype або щось ще ми не захотіли “, – зауважила Тіна.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *