Колишній спецпредставник Держдепу США увійшов до керівництва української компанії

Колишній спецпредставник Держдепу США увійшов до керівництва української компанії

Колишній спецпредставник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер увійшов до керівництва компанії BGS Rail. Він став незалежним членом ради директорів, про це пише Liga.net.

Також Волкер буде радником голови і ради директорів материнської компанії Avia Solutions Group. Зазначається, що його призначення допоможе “добитися успіху в розробці і реалізації планів зростання, які збільшать прямі іноземні інвестиції ісприятимуть створенню нових робочих місць на українському ринку”.

Нагадаємо, що BGS Rail є українська дочірня компанія литовської Baltic Ground Services (BGS) – міжнародного постачальника наземного обслуговування, заправки літаків, логістичних послуг ADR, яка входить до складу Avia Solutions Group – найбільшої аерокосмічної бізнес-групи Центральної та Східної Європи з 83 офісами та виробничими станціями.

Цікаво й те, що Курт Волкер подав у відставку з поста спецпредставника Держдепу в вересні 2019 року після скандалу навколо розмови між президентами України і США Володимира Зеленського і Дональда Трампа.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *