США ввели санкції проти трьох росіян і одного українця за втручання в американські вибори

США ввели санкції проти трьох росіян і одного українця за втручання в американські вибори

Мінфін США ввів санкції проти трьох росіян і одного українця, які причетні до втручання в минулі та майбутні американські вибори і до кібератаки. Про це пише Mind.

Під обмеження потрапили росіяни Антон Андрєєв, Артем Ліфшиц і Дарина Асланова з Санкт-Петербурга і депутат Верховної ради України Андрій Деркач. «Андрій Деркач та інші російські агенти використовують маніпуляції і обман, щоб спробувати вплинути на вибори в США й інших країнах світу», – пояснив рішення про введення санкцій глава Мінфіну Стівен Мнучін, слова якого наводяться в повідомленні відомства.

Деркач в повідомленні Мінфіну названий «давнім агентом російських спецслужб». Інші троє росіян названі працівниками так званої петербурзької «фабрики тролів» ((Internet Research Agency, IRA). У списку не вказано, хто в переліку звинувачується у втручанні в вибори, а хто – в кібератаках.

Народний депутат Верховної Ради Андрій Деркач обурений санкціями США. Він вважає санкції, запроваджені Міністерством фінансів США, помстою та називає себе “українським розслідувачем”, а не багаторічним російським агентом, як вважає офіційний Вашингтон.

«Помста представників “Демокорапшн” в особі Байдена, Кента і Квін. Помста – невід’ємна частина їх регулярної діяльності проти українських розслідувачів, журналістів, експертів, які розкривають все нові і нові схеми міжнародної корупції. Це помста і щодо мене, як представника команди розслідувачів», – написав Деркач на своїй сторінці у Фейсбук. Також він натякнув, що, можливо, буде судитися з Мінфіном США.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *