У США розробили домашній експрес-тест на коронавірус

У США розробили домашній експрес-тест на коронавірус

Американська компанія Cellex заявила про створення першого експрес-тесту на COVID-19 із застосуванням штучного інтелекту, який можна проводити в домашніх умовах за 15 хвилин. Про це повідомляється на сайті вищезгаданої компанії.

Тест працює дуєе просто. Це розробка на антигени, для якого користувач повинен ватною паличкою взяти мазок з носа, а після помістити цю паличку у флакон з буферним розчином. Після цього краплі з флакона поміщаються на тест-касету, яка визначить вірусне навантаження в зразку. Дізнатися свій результат можна вже через 15-20 хвилин сфотографувавши свій експрес-тест, використовуючи додаток, розроблений стратапом Gauss, який використовує штучний інтелект для цієї операції.

Компанія відзначає, що це перший тест, який можна буде провести повністю в домашніх умовах, не відправляючи зразки в лабораторію. Цікаво, що розробники тесту стверджують, що чутливість тесту до позитивного результату на COVID-19 становить близько 90%, до негативного – близько 100%. Тест може надійти в продаж після того, як Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) видасть дозвіл на його екстрене використання.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *