Coca-Cola припиняє випуск свого першого дієтичного газованого напою: рішення прискорила пандемія

Coca-Cola припиняє випуск свого першого дієтичного газованого напою: рішення прискорила пандемія

Американська компанія Coca-Cola припинить випуск свого першого дієтичного газованого напою Tab до кінця 2020 року – майже через 60 років після запуску його у виробництво. Про це пише CNN.

У компанії відзначили, що давно планували відмовитися від випуску Tab, але пандемія коронавірусу прискорила прийняття такого рішення. Так, почали відбуватися збої в постачаннях і змінилася поведінка споживачів. Це змусило Coca-Cola прискорити виконання свого “плану із раціоналізації асортименту напоїв”.

“Мова йде про те, щоб продовжувати слідувати за споживачем і дуже цілеспрямовано вирішувати, які з наших брендів найбільше заслуговують інвестицій та ресурсів, а також вживати жорстких, але важливих кроків для виявлення тих продуктів, які втрачають актуальність”, – відзначили в компанії.

Після виходу на ринок ще одного дієтичного напою в 1982 році – Diet Coke – попит на Tab почав падати. Але компанія не зупиняла виробництво напою через клієнтів, які хотіли і далі пити Tab. Варто зазначити, що компанія також відмовиться і від кількох інших напоїв: серед них Odwalla, Zico, Coca-Cola Life та Diet Coke Feisty Cherry.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *