У Чикаго виділяють $10 млн на допомогу ресторанам, що постраждали від пандемії

У Чикаго виділяють $10 млн на допомогу ресторанам, що постраждали від пандемії

City of Chicago  запустили програму грантів для сфери гостинності у рамках свого пакета заходів з надання надзвичайної допомоги від COVID-19. Про це пише UA Post.

Ця грантова програма на суму 10 мільйонів доларів призначена для ресторанів і барів Чикаго, у яких раніше виникали серйозні проблеми через кризу пандемії. 

«Наша індустрія гостинності знаходиться на роздоріжжі, і кожен з нас повинен зіграти свою роль задля виживання наших барів і ресторанів. Цей пакет допоможе, але нам як і раніше потрібно, щоб всі жителі носили маски, дотримувалися соціалальної дистанції, уникали великі скупчення і мили руки. Коли ми робимо все, що від нас залежне, ми не тільки рятуємо життя, але і забезпечуємо швидке і безпечне відкриття нашого бізнесу», – заявила мер міста Лорі Лайтфут.

Нова програма грантів в сфері гостинності в Чикаго була розроблена для доповнення існуючих федеральних фінансових програм та програм штату, шляхом надання екстреної допомоги барам і ресторанам, які найбільше постраждали від кризи COVID-19.

Програма вартістю 10 мільйонів доларів фінансується за рахунок перерозподілу коштів за Законом CARES із Чиказького фонду забезпечення стійкості малого бізнесу. Розподіл цих коштів отримає об’єктивну оцінку, що враховує підприємства, які подають заявки з районів з низьким і середнім рівнем доходу. Гранти розподілятимуться за допомогою лотереї у всьому місті.

Подати заявку можна тут до 23 листопада.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *