7-річна дівчинка зібрала $20 000 для лікарні у Чикаго

7-річна дівчинка зібрала $20 000 для лікарні у Чикаго

Семирічна дівчинка з Чикаго Hayley Orlinsky  більшу частину часу під час пандемії коронавірусу створювала саморобні браслети для збору коштів на покупку індивідуального захисту для дитячої лікарні. Про це пише UA Post.

Наразі її праця принесла дитячій лікарні Ann and Robert H. Lurie Children’s Hospital майже $20,000. Цікаво, що первинною метою Хейлі було $200.  З цим завданням вона справилася швидко,  продаючи вироби по $3 за браслет або по $5, додаючи амулет. Другокласниця прокоментувала свій успіх. “Ми зібрали більше, ніж дає зубна фея”, – сказала вона.

Варто зазначити, що усе почалося з того, що вона почула новини про брак засобів індивідуального захисту під час пандемії COVID-19 і загорілася ідеєю.  Гроші, які збирає Хейлі, йдуть безпосередньо в дитячу лікарню через офіс зі збору коштів.

 За словами Трейсі Маккаскер (Tracey McCusker), заступника директора фонду, у лікарні не було ніяких проблем з отриманням медичних засобів захисту.  На ці гроші були сплачені маски, захисні окуляри, рукавички та інші предмети для медичних працівників і відвідувачів. Зазначається, що для Хейлі ця місія – особиста.  Через проблеми з диханням вона провела свої перші дні життя у відділенні інтенсивної терапії новонароджених.  Вона хотіла, щоб лікарі, медсестри і медичний персонал, що працюють з дітьми, «захищали себе».

 Її мати, авторка дитячих книг Lori Orlinsky, порахувала, що доньці вдалося створити близько 8,000 браслетів.  Збір коштів був сімейним проектом: чотирирічна сестра допомагає розкласти стрічки за кольором, а батько й мати відправляють готові вироби по всій країні. Серед її відомих спонсорів – мер Чикаго Лорі Лайтфут і актор Мігель Сервантес (Miguel Cervantes), який зіграв головну роль в чиказької постановці «Гамільтон».  Уайт Сокс також визнав успіх Хейлі.

This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *