Розробник української вакцини від COVID-19 прищепився Modernа у США

Розробник української вакцини від COVID-19 прищепився Modernа у США

Президент компанії DiaPrep System Inc Михайло Фаворов зробив щеплення вакциною Modernа в Атланті, що у США. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

“Сьогодні вранці (11 січня — ред.) прищепився Moderna. Дочка записала мене на щеплення, що мені було не під силу тому, що всі телефони зайняті, а сайти падали вже в четвер (7 січня) від перевантаження. Але Олені це вдалося!”, — повідомив Фаворов у своєму Facebook.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

Він розповів, що робив щеплення в автівці: велика порожня парковка обладнана під три колони автомобілів. За його словами, на пункті є три зупинки: для перевірки даних, відповідей на запитання, підписання згоди і, власне, щеплення. Для того, аби його зробити, необхідно мати копію про запис на електронній пошті й водійські права. Уколи роблять медсестри, а солдати регулюють потік.

“Після щеплення сидиш в машині 15 хвилин, якщо нічого не сталося, їдеш до наступного візиту через 28 днів”, — розповів медик. Фаворов додав, що йому зробили щеплення о 9:00 у районі Атланти Де Клаб. За його словами, за 30 хвилин через систему вакцинації пройшло 100 осіб.

Варто додати, що компанія Фаворова спільно з Інститутом мікробіології і вірусології Національної академії наук займається розробкою української вакцини від COVID-19. Його компанія називається DiaPrep System Inc. Варто додати, що раніше медик обіймав посади в Центрі контролю і профілактики хвороб США і Міжнародному інституті вакцин при Організації об’єднаних націй. Фаворов є професором і доктором медичних наук.

This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *