Rolling Stone пропонує «лідерам думок» заплатити 2000 доларів та публікувати все, що заманеться

Rolling Stone пропонує «лідерам думок» заплатити 2000 доларів та публікувати все, що заманеться

Американське видання про культуру Rolling Stone планує створити «Культурну раду», члени якої за внесок у 2 тисячі доларів зможуть публікувати будь-які свої тексти на сайті журналу. Так він хоче створити «спільноту інноваторів, впливовців та законодавців моди». Про це пише The Guardian, у розпорядженні якого опинилися електронні листи до кандидатів у члени «Культурної ради».

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

Аби стати її членом, кандидат має пройти відбір (його умови не уточнюються), а також заплатити 1500 доларів річного внеску включно з 500 доларами завдатку. Членство надає змогу «публікувати оригінальний контент на сайті Rolling Stone», ідеться в електронних листах.

«Публікація в одному з найвідоміших у світі розважальних ЗМІ вирізняє Вас як візіонера, лідера й сміливий голос у Вашій індустрії», — говорять автори ідеї.Представник компанії-видавця Rolling Stone, однак, уточнив, що членство в «Культурній раді» видання ще не гарантує публікації будь-якого тексту. А навіть якщо він і буде опублікований, то буде позначений як оплачений.

This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *