Microsoft підбадьорить своїх співробітників, які працюють з дому

Microsoft підбадьорить своїх співробітників, які працюють з дому

У Microsoft знайшли вихід, як уникнути вигорання у своїх працівників, які виконують роботу вдома через пандемію COVID-19. Кожному з них виплатять по 1200 доларів у рамках програми для благополуччя працівників Perks Plus. Про це пише Insider.

This image has an empty alt attribute; its file name is Lion-Express-LLC.jpg

Отримані гроші працівники компанії зможуть витратити на певні товари та послуги.Вони не стосуються лише роботи, працівники зможуть обрати товар для власного хобі.
Люди навіть можуть витратити гроші на студентські позики чи оплатити різні курси. Microsoft сподівається, що у такий спосіб працівники компанії зможуть підтримати своє фізичне, психічне, емоційне та фінансове благополуччя.

У компанії вже була схожа програма, однак називалась вона Stay Fit. Тоді працівникам дозволяли витрачати 800 доларів. Однак мовилось лише про покупки, пов’язані зі здоров’ям та фітнесом. Цього разу нова програма Perks Plus заміняє попередню. Зможуть скористатись нею приблизно 166 тисяч працівників. Однак триватиме ця програма лише протягом 2021 року та початку 2022 року.

Цікаво, що на ці гроші заборонено купувати ігрові приставки, причали для вітрильників, зброю, мечі, нунчаки, нестаціонарні столи та інше.

Попри такі обмеження, працівники можуть навіть придбати одне крісло-гойдалку на рік, а також вони можуть придбати велосипеди, електроскутери та інші транспортні засоби, які позитивно вплинуть на їхній стан.

This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *