79% українців проти продажу української землі іноземцям

79% українців проти продажу української землі іноземцям

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

79% опитаних висловили однозначно різку думку проти надання іноземцям права купувати в Україні землі сільськогосподарського призначення, підтримують таку ініціативу лише 15%. Про це свідчать результати опитування, яке було проведено Соціологічною групою «Рейтинг».

This image has an empty alt attribute; its file name is Magnit-Wanted-CDL-Banner-916-8806758.gif

77% українців впевнені, що рішення щодо ринку землі має прийматися на всеукраїнському референдумі, при цьому 64% з тих, хто взяв би в ньому участь і визначився з відповіддю, проголосували б проти відкриття ринку. 16% українців не підтримують ідею проведення референдуму зовсім, 58% точно готові взяти участь у такому референдумі, 17% – швидше б взяли участь, 20% – точно не взяли б участі.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

І тільки 36% респондентів підтримали б на референдумі ініціативу відкриття ринку землі. Про те, що з 1 липня 2021 року буде відкрито ринок землі, знають дві третини опитаних (46% – багато чули про це, 32% – щось чули), 22% нічого про це не знають. «Третина опитаних вважають, що найбільший вплив на прийняття рішення про введення ринку (купівлі/продажу) земель сільськогосподарського призначення мали президент і Верховна Рада. Лише 12% вважають, що на це рішення вплинув уряд», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Верховна рада схвалила у другому читанні «земельний» законопроєкт №2194, який дозволяє передати землі за межами населених пунктів у комунальну власність. Цей закон ВР розглядала з 16 березня, до нього було подано понад 3 тисячі правок.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is GBExpressInc.gif


Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *