В Україні виступить володар чотирьох Греммі

В Україні виступить володар чотирьох Греммі

У Львові 24-28 червня відбудеться фестиваль Leopolis Jazz Fest 2021, який стане першою великою концертною подією з початку пандемії в Україні. Серед сотні відомих співаків та музикантів, які братимуть участь у фестивалі, очікують на приїзд британського співака, володаря чотирьох премій Греммі – Seal. Про це пише Укрінформ.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

“Люди, які люблять музику, у вас є нагода побачити Seal. Він, безумовно, зірка. Останній його альбом має назву «Standards», в ньому він співає саме джазові стандарти. І я думаю, що багато з цього альбому ми почуємо на фестивалі Leopolis Jazz Fest», – сказав артдиректор фестивалю Олексій Коган.

This image has an empty alt attribute; its file name is Magnit-Wanted-CDL-Banner-916-8806758.gif

Варто нагадати, що відомий своїм неповторним хрипким баритоном та класичним написанням пісень, Seal досяг успіху в багатьох музичних жанрах. За ці роки Seal продав понад 30 мільйонів альбомів по всьому світу. Співак виступить і на основній сцені фестивалю в парку Хмельницького, імені Едді Рознера.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

Серед хедлайнерів також американський трубач та композитор Кріс Ботті. На його рахунку понад 4-ри мільйони проданих платівок. Протягом останніх трьох десятиліть Ботті записувався та виступав з такими зірками як Стінг, Барбра Стрейзанд, Тоні Беннетт, Леді Гага, Джош Гробан, Йо-Йо Ма, Майкл Бубле, Пол Саймон, Джоні Мітчелл, Джон Мейер, Андреа Бочеллі, Джошуа Белл, Стівен Тайлер (Aerosmith) і навіть Френк Сінатра.

Також під час фестивалю відбудеться концерт Jazz at Lincoln Center – це біг-бенд з 15 віртуозних музикантів на чолі з Вінтоном Марсалісом, що базується в Нью-Йорку. Головна місія Jazz at Lincoln Center – музично збагачувати та розширювати глобальну спільноту джазових слухачів, навчати й просвітлювати, знайомити з історією різних жанрів й поколінь.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *