Coca-Cola виготовлятиме штучне молоко

Coca-Cola виготовлятиме штучне молоко

Компанія Central Bottling Company, також відома як Coca-Cola Israel, підписала стратегічну угоду з ізраїльським стартапом Biomilk про співпрацю для розробки продуктів на основі технології вирощування клітинного молока. Про це пише SEEDS.

This image has an empty alt attribute; its file name is Rotex.gif

Компанія Central Bottling є приватним ізраїльським виробником та дистриб’ютором безалкогольних напоїв, алкогольних напоїв та молочних продуктів. Фірма має ізраїльську франшизу продуктів Coca-Cola від Coca-Cola International.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

Компанія Biomilk, акції якої продаються на Тель-Авівській фондовій біржі, заявила, що співпраця з потужним інвестором допоможе активізувати науково-дослідні роботи.

Для створення штучного продукту в лабораторії використовують клітини, що виробляють молоко, із вим’я корів. Їх розміщують у біореакторі, де клітини піддаються дії матеріалів, запатентованих фірмою для виробництва молока. Таким чином утворюється продукт ідентичний натуральному.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

Central Bottling Company інвестує загалом 2 мільйони доларів у Biomilk. Половина суми буде вкладена після підписання остаточної угоди, а решта 1 мільйон доларів буде інвестовано після досягнення основних етапів проєкту. Після успішної розробки остаточного продукту штучне молоко почнуть масово виготовляти на заводі Central Bottling Company, повідомляє The Times of Israel.

Варто додати, що після того, як стало відомо про угоду, акції Biomilk зросли спочатку на 8%, а потім майже на 3%. Компанії заявили, що сподіваються сформулювати остаточну угоду протягом 60 днів.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *