США визначились із кандидатурою нового посла в Україні

США визначились із кандидатурою нового посла в Україні

Адміністрація США вже підібрала кандидатуру на посаду посла в Україні, наразі тривають необхідні процедури перед його призначенням. Про це пише Європейська правда із посиланням на інтерв’ю телеканалу Дом.

Так, за інформацією видання, експосол США в Україні Вільям Тейлор нагадав, що у Сполучених Штатів немає посла в Україні вже понад два роки, протягом 1,5 року в Києві працює лише тимчасова повірена Крістіна Квін. “Вона відмінно працює. Але важливо, щоб у США був свій повноважний, затверджений Сенатом посол США в Україні”, — зазначив Тейлор.Він додав, що адміністрація президента Байдена вже визначилася з кандидатурою посла.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

“Я поки не знаю, як його або її звати. Я тільки знаю, що було ухвалено рішення, і знаю, що вони зараз працюють над документами, перевіряють біографічні дані — проводять ту адміністративну роботу, яку потрібно зробити, перш ніж буде хоча б оголошено ім’я”, — сказав Тейлор.

This image has an empty alt attribute; its file name is East-Market-And-Resteurant.gif

Після цього кандидатуру передадуть до Сенату США, який має провести слухання. “Я впевнений, що людина, яку вони обрали, буде висококваліфікованою, буде користуватися довірою президента, державного секретаря, і його дії в Києві повністю підтримуватиме уряд США”, — зазначив Тейлор.

Він наголосив, що перед новим послом стоїть важливе завдання — зміцнити зв’язки між урядами США та України. “Він або вона має приймати повідомлення від українського уряду в Києві, робити їх зрозумілими для Вашингтона, відправляти їх до Вашингтона. Потім — приймати повідомлення з Вашингтона і працювати з урядом у Києві. Тому довіра президента дуже важлива для виконання цього завдання. І я упевнений, це буде головним пріоритетом для нового посла”, — сказав Тейлор.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *