42% українських онлайн-підприємців не готові до чергового локдауну

42% українських онлайн-підприємців не готові до чергового локдауну

42% українських підприємців, які працюють онлайн, відзначають, що їхній бізнес не готовий до чергового локдауну. Про це свідчать результати опитування, проведеного платформою OLX.

This image has an empty alt attribute; its file name is Davis-Ranch.gif
This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

Дослідження також показало, що 29% респондентів, що надають послуги, не відчули впливу пандемії Covid-19. Також 22% повідомили, що замовляють продукцію в Україні і стверджують, що швидкість поставки не змінилася. Більш тривалим очікуванням товарів в межах країни було лише для кожного десятого власника бізнесу.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

У той же час 16% підприємців, які замовляють товари з-за кордону, зазначили, що поставки стали займати більше часу, а для 3% – і зовсім стали неможливими.

This image has an empty alt attribute; its file name is Rotex.gif

93% онлайн-бізнесів відзначають, що їх щомісячний дохід з урахуванням всіх витрат і оплати податків не перевищує 20 тисяч грн. Ще 5% отримують від 20 до 50 тисяч грн, решта – понад 50 тисяч.

В середньому у підприємців проходить 17 успішних угод на місяць. Деякі навіть мають рекордні показники – 90-99 виконаних

This image has an empty alt attribute; its file name is East-Market-And-Resteurant.gif

замовлень.  Розвиток і підтримка репутації назвали важливою частиною свого бізнесу 42% підприємців. Кожен третій опитаний вважає, що позитивний імідж важливіше, ніж прибуток і продажі. Чи не цікавляться питанням репутації своєї справи лише 6% власників.

У той же час поки тільки половині клієнтів важлива екологічність бізнесу. Так, 39% підприємців намагаються зробити товар або послуги, які надають, екологічно чистими. І ще 11% очікують сприятливих умов, коли їх підприємство зможе запропонувати екологічну альтернативу.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *