У США дві родини обмінялися дітьми після помилки ЕКЗ

У США дві родини обмінялися дітьми після помилки ЕКЗ

У США дві сімейні пари змушені були обмінятися дітьми через помилку, зроблену лікарями під час проведення екстракорпорального запліднення (ЕКЗ). Вони самі розшукали своїх біологічних дітей. Про це пише BBC.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

Так,пара зі штату Каліфорнія у вересні 2019 року після ЕКЗ народила дівчинку, яка була зовсім не схожою на батьків. З часом вони зробили тест на ДНК та дізналися, що це не їхня біологічна дитина. Вони подали до суду на клініку, але шукали свою рідну доньку. Дитину знайшли за допомогою тесту ДНК.

This image has an empty alt attribute; its file name is Truck-Driver-Alex-Demchyuk-1_S-UA.gif

Родина подала до суду на Каліфорнійський центр репродуктивного здоров’я (CCRH) та лабораторію ембріології In VitroTech Labs. У позові сказано про недбалість медиків, а також про те, що вони пізніше зрозуміли помилку, але матір не попередили.

This image has an empty alt attribute; its file name is Rotex.gif

Головна причина, чому родина зрозуміла, що народила чужу дитину — колір шкіри. Перші батьки мають світлий відтінок шкіри, а дівчинка народилася зі значно темнішим. Через два місяці після народження дитини батьки погодилися зробити тест на ДНК, аби зрозуміти — чи це їх рідна донька.

Згодом представники CCRH допомогли їм знайти іншу сімейну пару, яка виносила та народила їх дочку. Дівчатка народилися з різницею в тиждень. Після кількох зустрічей пари домовилися юридично оформити обмін дітьми, який відбувся в січні 2020 року.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *