Air Canada заплатить у США рекордний штраф

Air Canada заплатить у США рекордний штраф

Через значні затримки із відшкодуванням грошей за скасовані або суттєво змінені авіарейси, перевізник Air Canada заплатить 4,5 млн дол штрафу в США. Про це йдеться на сайті Офісу захисту авіапасажирів США.

This image has an empty alt attribute; its file name is Davis-Ranch.gif

“Офіс оголошує, шо уклав угоду на 4,5 млн дол. з Air Canada. Угода вирішить претензії Офісу до перевізника через його значні затримки у наданні відшкодувань тисячам користувачів за рейси до та з США, які перевізник скасував або суттєво змінив”, – йдеться у поширеній заяві.

Зазначається, що із цієї суми 2,5 млн дол будуть повернуті Air Canada для виплати відшкодувань пасажирам, які придбали квитки без права скасування, але врешті вирішили не летіти через значні затримки рейсу чи зміну маршруту. Решта 2 млн дол будуть перераховані у державну скарбницю США.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

У США всі авіакомпанії зобов’язані протягом тижня повертати кошти пасажирам за рейси, які не відбулися або були суттєво змінені з вини авіакомпанії.

This image has an empty alt attribute; its file name is Truck-Driver-Alex-Demchyuk-1_S-UA.gif

У разі оплати за квитки готівкою, цей термін зростає до 20 днів. “Ця угода передбачає виплату найбільшої суми, яку Офіс будь-коли вимагав у авіакомпанії”, – зауважили у відомстві.

У розпал пандемії COVID-19 Air Canada суттєво перевищувала ці терміни й не вела із пасажирами щиросердних перемовин. Варто додати, що скарги з цього приводу до Офісу захисту авіапасажирів подали більше 5000 людей.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *