Поранена дівчинка з України зворушила світ, заспівавши гімн у лікарні. ВІДЕО

Поранена дівчинка з України зворушила світ, заспівавши гімн у лікарні. ВІДЕО

Росія продовжує наступ на Україну з моменту вторгнення в неї понад чотири місяці тому. Війна знищила міста, а разом з цим і життя багатьох українців, нагадує News18.

На тлі нищівного конфлікту світ побачив незламний дух українського народу через захоплюючі фотографії та відео, які з’явилися у Мережі з розореної війною країни. Днями світ зворушило відео маленької українки, у якому вона співає гімн, поки їй накладають пов’язку через поранення.

Ролік завантажив радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко. У відео відважна дівчинка співає перед обличчям лиха.

«Незламна. Маленька дівчинка співає гімн України, поки її бинтують», – йдеться у підписі.

Дитина напівлежить на лікарняному ліжку, поки про неї піклуються медики. Коли лікарі перев’язують їй травмовану ногу, вона демонструє виняткову мужність і співає гімн своєї Батьківщини.

Незважаючи на поранену ногу, дівчинка продовжує співати, коротко оглядаючи свою травму. Після того, як її ногу перев’язали, вона чарівно посміхається. Лікарі посміхаються у відповідь.

Відео зібрало понад 160 тисяч переглядів у Twitter і спонукало користувачів похвалити дівчинку за демонстрацію такої сили. Люди бажають дитині одужання та підкреслюють любов українців до своєї землі, відзначаючи хоробрість дівчинки у такому ніжному віці.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *