«Кінець війни для нас – не мир, а Перемога»: Зеленський привітав українців із 31 річницею Незалежності

«Кінець війни для нас – не мир, а Перемога»: Зеленський привітав українців із 31 річницею Незалежності

Президент Володимир Зеленський у емоційній промові з нагоди 31-ї річниці Незалежності сказав українцям, що країна «відродилася» під час вторгнення Росії і що вона ніколи не відмовиться від боротьби за свободу, пише Inquirer.

У записаній промові, рівно через півроку після вторгнення Росії 24 лютого, Зеленський сказав, що Україна більше не бачить закінчення війни у припиненні боїв. Нам потрібна лише Перемога.

«Ми нарешті стали справді єдиними. Нова нація, яка з’явилася на світ 24 лютого, о 4-й ранку. Не народилась, а відродилась. Нація, яка не плакала, не кричала, не злякалася. Не втекла. Не здалася. І не забула. Ми почали поважати себе. Зрозуміли, що попри будь-яку допомогу й підтримку, ніхто, крім нас, не вигризатиме нашу незалежність. І ми об’єдналися. Ми ще не мали «Хаймарсів», але мали людей, які готові зупиняти танки голими руками. Нам не були готові закрити небо, але ми мали людей, які були готові закрити собою рідну землю», – сказав він.

Президент виголосив промову перед Монументом Незалежності на Майдані Незалежності у центрі Києва. Зеленський підкреслив жорстку військову позицію України, яка виступає проти будь-яких компромісів, які дозволили б Москві зафіксувати територіальні надбання, включаючи частини Півдня та Сходу України, захоплені протягом останніх шести місяців.

«І ми не сідаємо за стіл переговорів через страх, із пістолетом біля скроні. Для нас найстрашніше залізо – не ракети, літаки, танки, а кайдани. Не окопи, а окови. І ми піднімемо руки вгору лише один раз – коли святкуватимемо нашу Перемогу. Всією Україною. Бо ми не торгуємось своїми землями і своїми людьми. Для нас Україна – це вся Україна», – сказав він.

Він пообіцяв, що Україна поверне втрачені території в Донбасі, а також півострів Крим, який Росія анексувала в 2014 році.

«Що для нас кінець війни? Раніше ми говорили: мир. Зараз кажемо: Перемога», – сказав президент України.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *