Українські війська звільнили від окупантів понад 1500 населених пунктів

Українські війська звільнили від окупантів понад 1500 населених пунктів

Загалом ЗСУ та українські захисники звільнили від російських загарбників 1534 населені пункти, у тому числі 483 — у Харківській області за даними на вівторок, повідомив заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко на брифінгу, передає Ukrinform.

«Звідти вигнано ворога, тривають заходи з деокупації. Всього деокуповано вже 1534 населених пункти. На території Донецької, Луганської, Миколаївської, Харківської та Херсонської областей діяльність органів державної влади відновлюється», — сказав він.

Тимошенко додав, що в Харківській області звільнено 483 населені пункти, повідомивши, що слідчими підрозділами Нацполіції вживаються заходи щодо реєстрації фактів скоєних там військових злочинів.

Загалом, за словами посадовця, на звільнених від російських окупантів територіях обласними військовими адміністраціями створено 1445 гуманітарних штабів. Тимошенко також зазначив, що розміновано понад 500 населених пунктів, у 1200 населених пунктах відновлено роботу Нацполіції, у 1508 населених пунктах відновлено роботу органів місцевого самоврядування.

Він додав, що на звільнених від російської армії територіях відновили роботу 933 медичні заклади, у 981 населеному пункті відновили роботу навчальні заклади, у понад тисячі населених пунктів громадянам надають послуги соціального захисту. У 922 населених пунктах відновлено надання фінансових послуг.

«Щодо критичної інфраструктури. Триває постійна робота з цього приводу. Газопостачання вже відновлено в 67% звільнених населених пунктів. Електропостачання в 976 населених пунктах. Водопостачання та водовідведення відновлено майже в 1000 населених пунктів, мобільний зв’язок а послуги Інтернету вже доступні жителям 950 населених пунктів», — зазначив Тимошенко.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *