Сполучені Штати виділили ще $4,5 мільярда на допомогу Україні

Сполучені Штати виділили ще $4,5 мільярда на допомогу Україні

На офіційному сайті Казначейства США з’явилася інформація щодо виділення Сполученими Штатами ще 4,5 мільярда доларів фінансової підтримки Україні.

Заява голови Казначейства Джанет Л. Єллен щодо виділення 4,5 мільярда доларів прямої бюджетної підтримки для України була опублікована на сайті департаменту.

«Сьогодні Сполучені Штати продовжують дотримуватись своєї непохитної прихильності до України, мобілізувавши додаткові 4,5 мільярда доларів у вигляді грантів для прямої бюджетної підтримки.

Ці кошти почнуть виплачуватися найближчими тижнями та допоможуть уряду України захиститися від незаконної війни Росії шляхом зміцнення економічної стабільності та підтримки основних державних послуг, включаючи заробітну плату для працівників лікарень, державних службовців та вчителів, а також соціальну допомогу для людей похилого віку та вразливих категорій населення.

У поєднанні з нашою підтримкою безпеки та величезною хоробрістю українського народу ці кошти є критично важливим інструментом опору України неспровокованому вторгненню Путіна.

Ці виплати доведуть загальну пряму бюджетну підтримку України з боку США до 13 мільярдів доларів, усе у вигляді грантів. Ми заохочуємо інших донорів збільшити та прискорити свою допомогу Україні.

Крім надання економічної підтримки, Департамент фінансів і уряд США продовжуватимуть використовувати всі наші інструменти, включаючи нашу історичну коаліцію санкцій, щоб послабити військову машину Путіна».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *