США не заважають Україні розвивати потужності для ударів великої дальності: Пентагон

США не заважають Україні розвивати потужності для ударів великої дальності: Пентагон

Голова департаменту оборони США Ллойд Остін заявив, що США не намагаються перешкодити Україні розвивати власний ударний потенціал великої дальності, який потенційно міг би вражати цілі на території Росії, пише CNN.

«Ми не працюємо над тим, щоб перешкодити Україні розвивати свій власний потенціал», — сказав Остін у вівторок.

Його коментарі з’явилися після того, як у вівторок високопосадовець Державного департаменту США припустив, що українці стоять за нещодавніми ударами безпілотників по двох російських базах, і прямо звинуватив президента Росії Володимира Путіна у вчиненні військових злочинів, націлених на цивільне населення та інфраструктуру.

Заступник держсекретаря з політичних питань Вікторія Нуланд сказала CNN, що «ніхто не взяв на себе відповідальність» за атаки безпілотників, але додала, що «український народ неймовірно інноваційний; вони створюють власні дрони, повітряні та морські, які є неймовірно ефективними».

Крім того, держсекретар США Ентоні Блінкен заявив у вівторок, що США «ані заохочували, ані дозволяли українцям завдавати ударів всередині Росії».

Виступаючи на прес-конференції з міністром оборони Ллойдом Остіном та їхніми австралійськими колегами, Блінкен сказав, що йому відомо про повідомлення про удари безпілотників по території Росії, але він не має додаткової інформації.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *