Люк Скайвокер продаватиме підписані плакати «Зоряні війни» для України

Люк Скайвокер продаватиме підписані плакати «Зоряні війни» для України

Любите «Зоряні війни»? Ненавидите Путіна? Тоді є хороші новини: Люк Скайвокер почне продавати підписані плакати, щоб зібрати гроші на забезпечення української армії безпілотниками, пише Politico.

«Ми вирішили підписати обмежену кількість плакатів „Зоряні війни“, — сказав в ексклюзивному інтерв’ю Марк Хемілл, який зіграв Люка Скайвокера в культових фільмах. — Для справжніх запеклих колекціонерів — особливо тих, хто має наявний дохід — ви можете отримати набагато більше грошей… ніж ви могли собі уявити».

Як саме плакати будуть виставлені на продаж, ще не визначено, але ідея «залучити сотні й тисячі людей до [конкурсу чи аукціону] — це розумно», — сказав Хемілл.

Очікується, що продаж плакатів розпочнеться наступного тижня, напередодні річниці повномасштабної війни в Україні 24 лютого. Це справді повернення джедаїв — Хемілл розповів, що не продавав речей з автографами з 2017 року, коли вийшов фільм «Зоряні війни: Останній джедай».

Кошти, виручені від продажу плакатів, підуть на українську фандрайзингову платформу United24. Хемілл став амбасадором проекту платформи «Армія дронів» у вересні після того, як президент України Володимир Зеленський особисто попросив його приєднатися до боротьби з «імперією зла», як він назвав Росію — посилання на Галактичну імперію, жорстоку диктатуру на чолі зі злим Палпатіном у сазі «Зоряні війни».

Актор каже, що він «у захваті» від того, що проект зі збору коштів перетворився на цю «масову всесвітню подію», сказавши, що «я відчуваю себе зобов’заним зробити все, що можу, не зважаючи на те, наскільки воно мале».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *