Zoom запускає функцію віртуальної приймальні

Zoom запускає функцію віртуальної приймальні

Сервіс відеоконференцій Zoom, який став дуже популярним в умовах карантину та самоізоляції, придумав, як втримати своїх користувачів, коли вони повернуться в офіси. Компанія запускає функцію віртуальної приймальні. Про це інформує CNBC.

Нова функція називається Kiosk Mode і є частиною Zoom Rooms, створеної для корпоративного користування. На відміну від стандартної служби відеодзвінків Zoom, яку люди використовують на своїх комп’ютерах і мобільних пристроях, Zoom Rooms призначена для місць зустрічей, таких як конференц-зали. Коштуватиме послуга від 499 доларів на рік.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

Віртуальна приймальня працює таким чином — як тільки відвідувач офісу входить у вестибюль, він підходить до сенсорного монітора з камерою і динаміком та натискає кнопку, щоб подзвонити секретареві. Відвідувач розмовляє з адміністратором через Zoom, а той може дозволити відвідувачеві увійти в офіс, наприклад, дистанційно відімкнувши двері. Цікаво, що головний інформаційний директор Zoom Гаррі Мозлі додав, що секретар не обов’язково має бути в офісі. “Вони можуть бути у себе вдома. Вони можуть бути де завгодно. Насправді вони можуть перебувати в іншій країні і працювати одразу у кількох будівлях”, – сказав він американському виданню.

За його словами, нова функція також може допомогти компаніям скоротити кількість адміністраторів на кожному поверсі будівлі.

This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.