У Лондоні відкрили кафе, де за їжу потрібно розплатитись … фізичними вправами

У Лондоні з’явилося кафе, в якому за їжу потрібно розплачуватися фізичним тренуванням, повідомляє Tourdream.

Кафе під назвою  Run for Your Bun, в якому за замовлення розплачуються не грошима, а фізичними відзначили, що ідея створення його народилась після того, як компанія-власник провели дослідження, що показали 90% часу офісні працівники проводять за столом.

З огляду на те, що середній робочий день триває 8 годин, виходить 1 576 годин на рік людина проводить у сидячому положенні , а це за підрахунками експертів, близько 65 днів. Ще один факт, який відіграв важливу роль у створенні цього кафе було те, що третина з тисячі опитаних зізналися, що обідають прямо перед монітором, замовляючи їжу через мобільні додатки. Zdorova-yizha-dlya-shudnenya-4

Відтак, власники кафе вирішили покращити здоров’я відвідувачів та придумали інтенсивну шестихвилинну програму –  присідання, вправи для пресу, випади ніг, віджимання, вправи на біговій доріжці та велотренажері. При цьому, між вправами можна робити перепочинок у 30 секунд. Потренувавшись, відвідувач отримує порцію здорової їжі або ж корисний перекус у вигляді горіхів та фруктів.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *