17 Травня, 2024

У Каліфорнії жінка ледь не загинула, намагаючись зробити селфі

Жінка з Сакраменто  відвідала міст Форестгілл в східній Каліфорнії разом із друзями. Вона пробувала сфотографувати себе, прогулюючись по балках на нижньому боці моста і впала з висоти 18 м на стежку, повідомляє Telegraph.

У прес-релізі офісу шерифа округу Плейсе йдеться, що її доставили на вертольоті в медичний центр Sutter Roseville для лікування і відновлення. «Доріжки під мостом Форестгілл закриті для безпеки наших жителів і нашої спільноти. Будь-які порушники, знайдені на мосту, будуть покарані, – йдеться в заяві. – Будьте обережні і перетинайте міст по тротуару нагорі. Цій дівчині пощастило залишитися живою, а наслідки могли бути гіршими і для неї, друзів і сім’ї».

Нагадаємо, міст Форестгілл, вперше відкрито в 1973 році. Він стоїть на висоті 222,5 м. На сьогодні загинули близько 100 чоловік, випадково впавши або навмисно зістрибнувши, але він залишається популярним серед туристів.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *