Українка представить свої роботи на міжнародному ярмарку в Нью-Йорку

Українська художниця Таня Василенко представить Україну на ярмарку сучасного мистецтва The Other Art Fair, що пройде з 9 по 12 листопада 2017 року у Нью-Йорку, пише UA Post. Роботи художниці було обрано організаторами Saatchi Art з більш, ніж 650 заявок.

“Теми для творчості я беру з повсякденних реалій. Трансформуючи реальність життя на полотні, я намагаюся передати глядачеві свої емоції і відчуття різних подій, які відбуваються навколо мене. З кожною новою серією я шукаю тему для діалогу з глядачем, встановлюючи з ним контакт на рівні колірних рішень і повідомлень за допомогою кольору”, — говорить Таня Василенко.

За останні п’ять років The Other Art Fair сприяла розкриттю широкому загалу нових інноваційних творчих талантів, дозволяючи художникам налагоджувати прямі відносини з потенційними покупцями і галеристами. Останній ярмарок, який проходив влітку цього року, відвідало понад 8 тисяч людей. Він також привернув увагу представників багатьох провідних сучасних галерей та мистецьких організацій.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *