18 Травня, 2024

В США нагородили українську короткометражку про самоізоляцію під час карантину

Українську короткометражну стрічку про самоізоляцію під час карантину Together (“Разом”) режисера Макса Балтера відзначили як “Найкращий фільм, знятий вдома на карантині” (American Golden Picture International Film Festival). Про це повідомляє Український інтерес.

Окрім цього, фільм став переможцем у номінації “Найкращий горрор” за версією відразу трьох міжнародних премій: французького Paris Play Film Festival, американського New York Movie Awards та італійської Florence Film Awards. Також, Assurdo Film Festival (Італія) присудив йому перемогу в номінації VFX за найкращі візуальні ефекти.

“Радий і дуже пишаюся, що український продукт учергове оцінило міжнародне журі. Респект і подяка всій команді”, – сказав Макс Балтер, який у своєму фільмі розповів про самотність і тривожність під час самоізоляції. Головну героїню Анну зіграла акторка Маруся Іонова. Над звуком і музикою працювали фахівці Studio 31, а саундтрек до фільму написав DJ Karolis Trippsy.

Цікаво й те, що короткометражка стала другою режисерською роботою Балтера. У 2018 році його фільм про булінг Riposte відзначили у фіналі найбільшого фестивалю короткого метру My RØDE Reel у номінації Best Visual Effects.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *