Українка, володарка титулу “Найгарніша бабуся світу”, відсвяткувала своє 61-річчя (Фото)

Українка, володарка титулу “Найгарніша бабуся світу”, відсвяткувала своє 61-річчя (Фото)

Українка Світлана Гасс, володарка титулів “Найвродливіша бабуся світу” та “Ms. Transcontinental Classic”відсвяткувала своє 61-річчя. Про це жінка написала у своїй сторінці у Facebook.

“Хочу вам всім подякувати за ваші прекрасні та теплі привітання у мій день народження. Мої 61… Бажаю всім миру, добра, любові, краси та розуміння, радості та гармонії”, – написала Світлана.

Нагадаємо, що українка, яка народилась в Одесі, потрапила на міжнародний конкурс краси для бабусь завдяки своїй доньці, яка крадькома записала маму. Цікаво, що на цьому конкурсі Світлана не лише перемогла усіх конкуренток: її помітили представники Америки та запросили на конкурс до Атланти на Ms. Transcontinental Classic. Українка і там стала першою.

Світлана за фахом є модельєром-конструктором та фінансистом. Чоловік жінки помер, коли доньці було лише 11 років. Це було у 90-х роках, коли в Україні панувала економічна криза. Жінці довелося піти у торгівлю та самій узятися за бізнес. Ще за кілька років Світлана відкрила салон краси: мріяла, щоб українські жінки доглядали за собою так, як це роблять за кордоном.

Зараз вона регулярно влаштовує в своєму закладі безкоштовні дні для пенсіонерів. Світлана Гасс не лише багато працювала, а й займалася спортом — бігом, плаванням у морі та фітнесом. Не зупинилася й коли стала бабусею! У Світлани є 12-річний внук.

Також, Світлана Гасс потрапила до Книги рекордів України як літня модель, а попри всі свої досягнення — на йти пенсію вона наміру не має. Зараз жінка їздить на фотосесії по всьому світу, розповідає жінкам, як доглядати за собою та запевняє, що життя після 50 лише починається.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *