Океан Ельзи презентували нове відео, над яким музиканти дистанційно працювали із США (ВІДЕО)

Океан Ельзи презентували нове відео, над яким музиканти дистанційно працювали із США (ВІДЕО)

Після тривалої перерви “Океан Ельзи” презентував нову пісню. Називається вона “Коли ми станем собою”, і це перший синґл з майбутнього альбому групи, над яким працюють музиканти. Про це йдеться на офіційному сайті гурту.

“2020-й рік вніс свої особливості й до роботи над записом, зокрема цієї пісні. Річ у тому, що гітарну партію для неї записував клавішник групи Мілош Єліч, оскільки гітарист ОЕ Владімір Опсеніца іще на початку епідеміологічних обмежень навесні застряг у Сполучених Штатах і  працював з командою дистанційно. Саме так, перебуваючи на онлайн зв’язку з музикантами в Києві, він записав партію електрогітари на студії в Нью-Йорку”, – йдеться у повідомленні.

Разом з синглом Океан Ельзи презентували і відео на нього. “Життя змінюється і в цьому ритмі і тривозі ми все більше ховаємось у своїх маленьких бульбашках, проживаючи дні в акваріумах самотності, забуваючи про те, хто ми є насправді. Мені дуже хотілося передати цю атмосферу і дозволити їй змінитися в кадрі. Дати можливість героям вийти за межі скляної стіни і відчути радість спілкування, віднайти себе справжніх”, – розповіла режисер кліпу Анні Бурячкова. Додамо, що головну жіночу роль в кліпі виконала народна “гуцулка”, чудова акторка Варвара Лущик.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *