В Україні заявили про рекордне зниження народжуваності

В Україні заявили про рекордне зниження народжуваності

Держкомітет статистики напередодні оголосив, що за перше півріччя 2021 року на Україні народилося 132 595 дітей і при збереженні цієї динаміки ситуація буде погіршуватися і до кінця року народиться не більше 260 тисяч дітей. Про це йдеться на сайті відомства.

This image has an empty alt attribute; its file name is Rotex.gif
This image has an empty alt attribute; its file name is East-Market-And-Resteurant.gif

«Ця найгірший за 30 років незалежності показник народжуваності на Україні. Це антирекорд, це відповідь суспільства на гучні святкування 30-річчя незалежності. Так як саме народжуваність і готовність народити дитину є для України найбільш чесним показником соціального почуття населення», — прокоментував дану інформацію депутат України Павленко.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

За його словами, в період з 2013 по 2019 роки на Україні народжувалося більше 500 тисяч дітей на рік.

«Рішення про народження дітей приймають не в результаті фейковий звітів про успіхи в соціально-економічній політиці, а на підставі того, що відбувається навколо майбутніх батьків … Відсутність соціальних послуг впливає на такі рішення. Підміна соціальної політики, відсутність можливості працевлаштування, можливість отримувати післяпологові виплати — все це впливає на рішення громадян (про народження дитини)», — сказав депутат.

Варто нагадати, що за даними Держстату, чисельність населення України в січні-червні поточного року скоротилася на 205,2 тисячі чоловік. Станом на 1 липня 2021 року чисельність населення становила 41 млн 383,2 тисячі чоловік. Істотним залишається перевищення числа померлих над числом народжених — на 100 померлих припадає 38 новонароджених.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *