США вкладають понад 80 мільйонів доларів в завод з виробництва зрідженого водню

США вкладають понад 80 мільйонів доларів в завод з виробництва зрідженого водню

Американська компанія Plug Power, яка займається розробкою систем водневих паливних елементів, приступила до будівництва свого нового заводу з виробництва зеленого водню вартістю $84 млн в американському штаті Джорджія. Про це повідомляє  видання H2 View.

This image has an empty alt attribute; its file name is East-Market-And-Resteurant.gifІнноваційне підприємство має намір виробляти 15 тонн зрідженого зеленого водню в день. Завод буде використовувати 100% поновлювану енергію, щоб гарантувати, що вироблений енергоносій дійсно екологічно чистий.

This image has an empty alt attribute; its file name is Rotex.gifОчікується, зелений водень, який буде проводитися в штаті Джорджія, стане використовуватися на заправних станціях по всій території США, що зміцнить здатність країни забезпечити декарбонізацію транспорту.

«Зелений водень – це екологічно безпечне рішення, в якому потребують сучасні компанії. Інвестиції Plug Power в новий об’єкт – це вкладення не тільки в штат Джорджія, але і в майбутній світ, в якому ми хочемо жити», – сказав генеральний директор Plug Power Енді Марш.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *