США ввели санкції проти кіберзлочинців і віртуальних вимагачів

США ввели санкції проти кіберзлочинців і віртуальних вимагачів

Міністерство фінансів США оголосило про введення санкцій, пов’язаних з кіберзлочинами, у тому числі, хакерськими нападами із застосуванням програм-здирників. Про це пише Укрінформ.

This image has an empty alt attribute; its file name is Davis-Ranch.gif

«Програми-здирники й кібератаки вражають великі й малі підприємства по всій Америці і є прямою загрозою для нашої економіки. Ми й надалі боротимемося із зловмисниками», – заявила у цьому зв’язку міністр фінансів США Джанет Єллен.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

Вона підкреслила, що з огляду на використання кіберзлочинцями більш складних методів і технологій, уряд США «застосовуватиме весь спектр заходів, у тому числі санкції й регуляторні інструменти», щоби перешкодити цим атакам.

До списку санкцій увійшла, в тому числі, організація SUEX OTC, зареєстрована в Москві і Празі, а також більше двох десятків електронних гаманців у цифровій валюті.

Варто додати, що за інформацією видання, в США очікується введення нових правил боротьби з відмивання грошей та фінансування тероризму, які обмежуватимуть використання криптовалюти як механізму для перерахування коштів вимагачам.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *