Українське кіно про стосунки між людьми висунули на премію “Оскар”

Українське кіно про стосунки між людьми висунули на премію “Оскар”

Український Оскарівський комітет номінував стрічку Наталки Ворожбит «Погані Дороги» претендентом на отримання нагороди Американської кіноакадемії. Про це повідомляється на офіційній сторінці комітету у Фейсбук.

This image has an empty alt attribute; its file name is Davis-Ranch.gif

«Художній фільм, який складається з чотирьох новел. Події відбуваються на дорогах Сходу України протягом 2015 року. Кожна з новел розповідає про сильні стосунки між людьми, що виникають на фоні війни. Чотири розбиті дороги, чотири типи стосунків, питання любові, довіри, зради, ненависті, порушення особистих кордонів на фоні порушення кордонів державних.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

Перша історія відбувається на українському блокпості, де затримують озброєного директора школи, друга історія про закохану в українського військового місцеву дівчину, яку намагається стримати її бабуся.

This image has an empty alt attribute; its file name is GoldenHandSalon-1_H.gif

Третя новела про утримування в полоні української журналістки, і в четвертій розповідається про те, як швидко народжується насильство: молода дівчина на своїй машині збиває курку і хоче відшкодувати за це її господарям, які, користуючись ситуацією, намагаються відібрати в неї все», – йдеться в описі фільму.

This image has an empty alt attribute; its file name is Rotex.gif

За фільм «Погані дороги» проголосували 5 членів комітету, також фільм додатково отримав три бали за світову прем’єру на фестивалі класу А, нагороду на фестивалі класу А та рецензії у міжнародних профільних виданнях.

Варто додати, що в український обмежений прокат повна версія фільму (всі 5 з 5 новел) вийшла 20 травня 2021 року, а міжнародна прем’єра фільму відбулася 3 вересня 2020 року.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is VRS-Eexpress-ADV2.jpg

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *