Троє хлопчиків з Бучі зібрали кошти на ЗСУ, миючи машини

Троє хлопчиків з Бучі зібрали кошти на ЗСУ, миючи машини

Війна змусила українських дітей подорослішати та прагнути самостійно зробити все можливе задля допомоги Збройним Силам України.

Нещодавно ми писали про 10-річну дівчинку з Києва, яка завдяки своїй майстерній грі в шашки назбирала кількадесят тисяч гривень та передала на допомогу ЗСУ. Кілька її однолітків із Бучі теж зробили те, що можуть, щоби допомогти армії рідної країни та наблизити нашу Перемогу.

24 канал розповів історію трьох хлопчиків – 11-річного Максима, 10-річних Влада та Кирила, які зібрали сім тисяч гривень, миючи фари автомобілів у Бучі. За допомогою батьків гроші було передано до ініціативи президента України – платформи UNITED24.

Батько Кирила зізнався, що був шокований, коли виявилося, що його дитина збирає грощі на ЗСУ, адже не знав, як відреагують інші люди.

До того ж, діти працюють біля проїжджої частини, є різні водії… Але виявилося, що люди охоче зупинялися, дякували дітям та передавали їм гроші. Коли назбиралася певна сума, дорослі прийняли рішення щодо її донації.

Чоловік також додав, що постійно контролює, щоби діти перебували у безпеці у процесі своєї корисної діяльності.

Нагадаємо, що платформа UNITED24 – це глобальна ініціатива, яку було створено Указом президента України. Її запустили 5 травня 2022 року. Кошти, які люди передають до платформи, йдуть до рахунків Національного банку України, а потім розподіляються у трьох напрямах – оборона та розмінування, медична допомога, відбудова країни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *