11-річний американець зібрав для українських дітей майже 6 тисяч м’яких іграшок

11-річний американець зібрав для українських дітей майже 6 тисяч м’яких іграшок

Хлопчик із Флориди має на меті принести трохи комфорту та радості дітям в Україні. Його історію розповідає Fox34.

11-річний хлопчик співпрацює з компаніями та YMCA, щоб зібрати м’які іграшки у вигляді тварин та надіслати їх дітям з охопленої війною країни.

На думку більшості, Сейдж Гудолл — типовий хлопець із масою енергії та великою особистістю. Однак жодна позитивна риса не зрівняється з його великим та добрим серцем.

Все почалося досить просто, коли Сейдж дивився телевізор у вітальні сімейного будинку. Там він побачив репортаж від CNN, у якому йшлося про дітей з України, чиї будинки розбомбили росіяни.

Тоді Сейдж і його мама Ронда Гудолл вирішили запустити акцію «Обійми для дітей України». Кожна подарована м’яка іграшка піде дитині, яка постраждала від війни.

«Їм потрібно відчувати те, що у нормі відчувають діти світу, маючи змогу обійняти іграшку, коли їм страшно чи сумно», — сказав Сейдж.

Фото: кадр відео Fox34

Свої перші колекції родина зберігала у сімейній вітальні. Тоді YMCA північно-східної Флориди долучилася до акції. Її філії перетворилися на майданчики для пожертвувань, а кожна нова іграшка нагадувала обійми за тисячі миль.

Мати хлопчика сказала, що вона все ще приголомшена відповіддю людей на заклик.

«Ми не знали, що вона буде такою великою, — зізналася жінка. — Думка про те, що дитина, як каже Сейдж, обіймає одну із них і може носити її з собою, дуже зворушлива».

Сейдж повідомляє своїм однокласникам: «Кожна дитина особлива – проявляйте доброту. Не думайте про себе, думайте про інших перед собою».

Sage та YMCA повідомили, що їм вдалося зібрати майже 6000 м’яких тварин, щоб відправити їх українським дітям.

Але на цьому амбітні плани хлопчика не закінчуються. Він вже почав ставити перед собою нові цілі та планує продовжувати збирати допомогу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *