Російських туристів у Фінляндії тепер зустрічає державний гімн України

Російських туристів у Фінляндії тепер зустрічає державний гімн України

На популярній туристичній пам’ятці у Фінляндії почали вмикати гімн України для відпочиваючих росіян на знак протесту проти вторгнення Росії в Україну, пише Business Insider.

Згідно з веб-сайтом туристичної пам’ятки, 100-річна дамба на порогах Іматранкоскі зазвичай відкривається щодня влітку під мелодію фінського композитора Жана Сібеліуса.

Проте з 18 липня в місті Іматра Державний Гімн України відкриває 16-хвилинне шоу, йдеться на сайті. Подивитися та послухати можна у Twitter.

Особливою популярністю у російських туристів користується шоу водяних порогів на Іматранкоскі, повідомляє Agence France-Presse.

Російський турист на порогах сказав виданню, що зміна мелодії «дуже погана для росіян, які люблять Фінляндію», але зазначив, що розуміє, чому місцева влада зробила такий вибір.

У сусідньому місті Лаппеенранта, популярному місці для шопінгу серед російських туристів, український національний гімн також звучить щодня з міської ратуші.

Ці нещодавні рішення підкреслюють ширше ставлення у Фінляндії, де громадяни дедалі більше виступають проти дозволу російським туристам витрачати свої гроші в їхній країні, поки Росія веде свою війну в Україні.

Фінляндія має спільний кордон із Росією протяжністю 830 миль і лише 1 липня відкрила свої кордони для туризму після місяців пандемічних обмежень на подорожі. Країна видала 10 520 туристичних віз росіянам лише за перші три тижні липня, повідомляє The Guardian з посиланням на статистику Міністерства закордонних справ Фінляндії.

Лідери скандинавської країни тепер закликають Європейський Союз ввести заборону на в’їзд росіян, посилаючись на війну в Україні. Естонія, яка також межує з Росією, приєдналася до запиту Фінляндії у вівторок.

Оскільки Фінляндія та Естонія є частиною Шенгенської зони, де люди та товари можуть вільно пересуватися між 22 країнами ЄС, а також Ісландією, Ліхтенштейном, Норвегією та Швейцарією, то візи, видані Фінляндією, дійсні в інших 25 країнах у зоні подорожі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *